09190341746                09190341746
          09190341746           09190341746
آدرس : شعبه مرکزی - تهران - میرداماد - خ 20 شرقی
توجه: این مجموعه در زمینه فروش دام زنده جهت ذبح فعالیت می کند از تماس جهت پروار بندی خوداری کنید. تماس فقط جهت تهیه دام زنده برای ذبح و قربانی
خانه » دام زنده | قیمت دام زنده
دام زنده

دام زنده | قیمت دام زنده

با قیمت دام زنده 98 و همچنین قیمت دام زنده شهرداری را در این بخش در خدمت شما عزیزان هستیم.ما تصمیم داریم جدیدترین و آخرین قمت روز دام زنده را ه صورت کامل و بر اساس استان ها مانند تهران ، شیراز ، مشهد ، قم در اختیار شما قرار دهیم.اگر شما هم قصد خرید این نوع پستاندار در استان خود و یا شهرستان را دارید حتما به این نکته توجه داشته باشید که تا جای ممکن سعی کنید دام مورد نظر خود را از مراکز معتبر در تهران و یا استان خود تهیه کنید و از خرید دام توسط دلالان که امروزه در معابر خیابان ها و میدان ها اقدام به فروش و جذب مشتری با تکنیک های سودجویانه می کنند بپرهیزید زیرا این گونه افراد دام ها بیمار و همچنین با روش های کلاه برداری اقدام به جذب مشتری و به فروش می رسانند.

بزرگترین مرکز عرضه دام زنده در تهران و حومه و همچنین برخی از استانها یعنی وان شیپ در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد و این مرکز با دارا بودن تاییدیه از اتحادیه فروش گوشت گوسفندی و مجوز دامپزشکی به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین مرکز عزضه دام به شمار می ود و تا به امروز توانسه با ارائه انواع دام بیش از هزاران مشتری راضی را به همراه داشته باشد.ایم مرکز با خدماتی چون ارسال رایگان دام ، ارسال قصاب جهت ذبح ، ارسال باسکول جهت وزن در حضور خریدار ، ارسال کارت خوان سیار جهت پرداخت هزینه در درب منزل پس از حویل سفارش ، امکان سفارش آنلاین ، عرضه با قیمت دام زنده امروز ، دریافت سفارشات برای انواع مراسماتی چون عروسی ، عقد ، تولد ، عقیقه کودکان ، مراسات دینی و مذهبی مانند محرم ، عید قربان ، حاجی ، کربلایی و ….

قیمت دام زنده

دام زنده

دام به مجموعه ای از پستانداران مانند گوسفند ، بره ، گاو ، گوساله ، شتر ، بز و …گفته می شود که به صورت حلال گوشت هستند و از رسته سم سانان و نوشخوار کنندگان هستند گفته می شود که توسط دامداران و عشایرین و همچنین روستاییان به عنوان شغل اصلی در راستای کسب درامد به صورت گله ای در قالب دام پروری برای تولید گوشت قرمز و ارگانیک ، پشم ، پوست و شیر  روز مره نگهداری می کنند. که ما در این بخش به قیمت روز دام زنده هم خواهیم پرداخت.

قیمت دام زنده 98

چنانچه قصد خرید گاو ، گوساله ، گوسفند زنده ، بره و حتی طیور مانند خروس و … را دارید و به دنبال مرکز خرید دام زنده و همچنین دریافت قیمت دام تهران ، کرج ، مشهد و دیگر استانها هستید تا بتوانید با قیمت روز خرید خود را انجام دهید وان شیپ با ارائه قیمت دام زنده 98 در این بخش شما را با تمامی نرخ ها همراهی خواهد کرد. از آنجایی که نرخ در ماه های سال 97 با نوسانات بسیار زیاد همراه بود تا جایی که در اواخر اسفند 97  نرخ گوسفند به 47 هزار تومان رسید و در سال ۹۸ مطمئناً با شرایط کنونی به قیمت بالاتر از این رقم خواهد رسید.و امروز که در فروردین ماه سال ۹۸ هستیم قیمت این نوع دام  به 48 هزار تومان رسیده است که در ادامه ما سعی می کنیم هر روزه قیمت تمامی دام ها را بر اساس استان ها در اختیار شما قرار دهیم.

 

میانگین نرخ itpnews

 

قیمت دام زنده تاریخ 97/01/19 itpnews

نام تاریخحداقلحداکثرمیانگین نرخمیزان تغییر نرخمیانگین ماه جاریمیانگین ماه پیشمیانگین 6 ماه پیشمیانگین سال جاریمیانگین سال پیش
دام زنده۹۸/۰۱/۱۸300000450000391136-17,500391136379976228938391136255340

 

قیمت دام زنده شهرداری

از آنجایی که دلالان بسیار زیادی در معابر و میادین تهران ودیگر استان ها اقدام به عرضه دام با قیمت های بالا با ارائه دام های بیمار و به نوعی کلاه برداری می کنند. مشتریانی که به دنبال یک مرکز معتبر جهت دریافت نرخ و خرید هستند در این راستا سوالاتی که برای این گونه مشتریان وجود دارد این است که بدانند قیمت دام زنده شهرداری تهران چقد است؟ در جواب این سوال می توان گفت در چنین میادین که به میادین شهرداری معروف است عرضه انواع دام توسط فروشندگان متفاوت می باشد و قیمت واقعی در این مکان وجود ندارد و فروشنده‌ای قیمت دامی را 48 هزار و فروشنده ای با قیمت 50 هزار تومان به فروش می رساند.

اگر بخواهیم مثال کاملی در رابطه با قیمت دام زنده شهرداری تهران داشته باشیم می توان گفت اگر شما در یکی از مناسبت ها مانند عید قربان به میادین شهرداری استان خود مراجعه کنید در ساعت های اولیه روز  نرخ گوسفند و سایر دام ها بالا خواهد بود اما هر چقدر به ساعات پایانی روز نزدیک شوید نرخ کمتر خواهد بود زیرا فروشندگان قیمت را پایین می کشانند تا بتوانند دام خود را به فروش برساند. این نوع قیمت دهی ها در اکثر استانها وجود دارد.

در این راستا مرکز وان شیپ قیمت دام مانند گاو ، قیمت گوساله زنده و … به صورت کاملا رقابتی با نازلترین نرخ نسبت به قیمت دام زنده شهرداری تهران و کشتارگاه در خدمت مشتریان عزیز می باشد و شما می توانید فقط با یک تماس ساده از بخش فروش ما آخرین نرخ را گرفته و در نهایت ثبت سفارش خود را انجام دهید ما در سریع ترین زمان و در زمان تعیین شده در محل شما دام را به همراه باسکول جهت وزن در حضور تحویل خواهم داد و در نهایت پس از تحویل شما هزینه را پرداخت خواهید کرد.

قیمت روز دام زنده در بازار

قیمت دام زنده در بازار با توجه به نوسانات اخیر و همچنین وضعیت فعلی در کشور هر روزه شاهد تغییر قیمت هستیم تا جایی که این نوسانات از اواست سال 97 شروع و تا به الان که در اوایل سال 98 هستیم که همچنان در حال سعودی  و نزولی میباشد و در بازار استانها با قیمت های مخالف نیز می توان انواع دام را خریداری کرد. اما جهت دریافت قیمت روز دام زنده در انواع مختلف مانند بره ، گوسفند ، گاو ، گوساله ، بز و … با بخ فروش ما در تماس باشید تا آخرین قیمت ها را دریافت کنید.

لازم به ذکر است که نرخ ها در شهر ها و استان های مختلف با اختلاف هایی روبرو است ( بین الی  هزار تومان ) که این نرخ ها از سوی اتحادیه هر استان و شهر بر اساس شرایط و درامد زایی آنها تعیین می شود برای مثال امکان دارد قیمت گوسفند در تهران 42 هزار تومان باشد اما در مشهد این نرخ 40 هزار و در اردبیل 39 هزار تومان.اگر شما هم در تهران به دنبال نرخ انواع دام و خرید را دارید با شماره تماس های ما با بخش فروش و پشتیبانی در ارتباط باشید و جدیدترین نرخ ها را دریافت کنید اما اگر در استان هایی چون مشهد ، اصفهان ، قم ، اردبیل ، کرج ، قزوین ، شیراز ، کرمان ، اراک ، مازندران و … هستید می توانید از اتحادیه و یا بازار از قیمت دام زنده مانند گاو ، گوساله ، بره و گوسفند ، بز ، بزغاله دریافت قیمت کنید.

نحوه خرید دام زنده از وان شیپ

با توجه به اینکه در این بخش به قیمت روز دام در انواع مختلف به صورت کامل اشاره کردیم تا شما با تمامی قیمت ها آشنایی لازم را پیدا کرده باشد. اگر در تهران سکونت دارید و قصد خرید این نوع پستاندار را دارید و به دنبال یک مرکز خرید کاملا بهداشتی و منصفانه هستید وان شیپ می تواند تمام نیاز شما همچنین معیارهای خرید دام زنده بهداشتی را برآورده کند. از این رو شما می توانید با یک تماس ساده با بخش فروش و پشتیبانی ما بر اساس نیاز خود پس از دریافت قیمت روز دام مورد نظر خود اقدام به ثبت سفارش آنلاین کنید. ما در زمان و محل تعیین شده سفارش شما را تحویل خواهیم داد و شما پس از دریافت هزینه آن را پرداخت خواهید کرد. لازم به ذکر است که یکی از خدمات حرفه ای مرکز خرید دام زنده وان شیپ ارسال باسکول جهت وزن در حضور مشتری می باشد که شما می توانید در محل پس از وزن هزینه آن را پرداخت کنید.

برای ثبت سفارش کافیست با یکی از شماره تماس های ما در ارتباط باشید.

برخی از ویژگی های مرکز عرضه دام زنده وان شیپ

 • گوسفند زنده و دام زنده به صورت کاملاً بهداشتی
 • مجهز به بروزترین سیستم های نگهداری
 • عرضه انواع دام
 • ارائه با نازلترین قیمت و کاملا منصفانه و همچنین رقابتی
 • عدم استفاده از انواع داروهای هورمونی و همچنین آنتی بیوتیک ها در راستای افزایش وزن
 • نگهداری و پرورش دام به صورت کاملاً ارگانیک
 • امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین و تحویل در درب منزل
 • ارسال باسکول جهت وزن در حضور مشتری و پرداخت هزینه پس از دریافت سفارش در درب منزل
 • ارسال سفارش به صورت کاملا رایگان به همراه کارت خوان سیار جهت پرداخت هزینه
 • ارسال قصاب ماهر جهت ذبح ، خرد کردن  و… در صورت نیاز مشتری
 • امکان خرید و فروش دام گوسفند با انواع نژاد افشاری ، کردی ، مغانی ، سنگسری و …
 • آماده دریافت انواع سفارشات برای مراسماتی چون کربلایی ، حاجی ، عید قربان و  …
 • دارای چندین شعبه در مناطق مختلف تهران ، حومه و دیگر استان‌ها
 • امکان دریافت قیمت و خرید در تهران

در این رابطه بخوانید:

قیمت گوسفند زنده

قیمت بره زنده

قیمت گوساله زنده

قیمت گوسفند چند قلوزا

 

شماره تماس همراه: 09190341746

آدرس ما: تهــــــران – میرداماد – خ 20 شرقی – پلاک 13

توجه: این مجموعه در زمینه فروش دام زنده جهت ذبح فعالیت می کند از تماس جهت پروار بندی خوداری کنید. تماس فقط جهت تهیه دام زنده برای ذبح و قربانی

 

منبع: وان شیپ | بازار گوسفند تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *