09190341746                09190341746
          09190341746           09190341746
آدرس : شعبه مرکزی - تهران - میرداماد - خ 20 شرقی
توجه: این مجموعه در زمینه فروش دام زنده جهت ذبح فعالیت می کند از تماس جهت پروار بندی خوداری کنید. تماس فقط جهت تهیه دام زنده برای ذبح و قربانی
خانه » قیمت گوساله زنده 98 | گاو زنده
گوساله زنده

قیمت گوساله زنده 98 | گاو زنده

با قیمت گوساله زنده ۹۸ و همچنین خرید و فروش گوساله زنده شیری ، گوساله پرواری و همچنین گاو زنده در این بخش در خدمت شما عزیزان هستیم. همچنین شما می توانید علاوه بر دریافت قیمت گوساله زنده ، قیمت گاو زنده 98 اقدام به خرید گوساله زنده در تهران و گاو شیری و پرواری ، مشهد ، اصفهان ، تبریز ، کرج و … را از وان شیپ بخواهید.ما همواره در خدمت شما مشتریان عزیز هستیم تا انواع دام را  به صورت کاملا بهداشتی را سفارش دهید.و همچنین با قیمت روز گوساله زنده و وزن آن آشنایی لازم را هم داشته باشید.

قیمت گوساله زنده

همانطور که می دانید امروزه یعنی در سال ۹۷ و ۹۸ با توجه به وضعیت فعلی و قاچاق و … با نوسانات  قیمت گوساله زنده 98 و همچنین گاو زنده و سایر دامها رو برو هستیم به طوری که هر روزه این قیمت‌ها در حال افزایش و یا کاهش می باشد بنابراین ما سعی داریم قیمت دقیق را به صورت تلفنی به مشتریان اعلام کنیم اما در حال حاضر یعنی در اوایل فروردین 98 قیمت این نوع دام زنده حدود ۴۰ هزار تومان می باشد اما جهت دریافت قیمت دقیق میبایست با بخش فروش ما در تماس باشید تا قیمت روز گوساله زنده و گاو را دریافت و در صورت نیاز سفارش خود را ثبت کنید.

قیمت گوساله زنده و گاو زنده

قیمت روز گوساله زنده 98

یکی دیگر از خدمات بزرگترین مرکز عرضه دام زنده یعنی وان شیپ  فروش گوساله زنده در تهران می باشد که می‌توانید گوساله زنده مورد نیاز خود جهت انواع مراسمات برای قربانی کردن از این مجموعه سفارش دهید ما همواره با نازلترین قیمت و همچنین منصفانه ترین قیمت در خدمت شما عزیزان هستیم و در کنار این موارد خدمات ویژه ای را برای شما عزیزان و همشهریان خواهیم داشت که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

قیمت روز گوساله زنده هر کیلو در حال حاظر در فروردین ماه 98 به قیمت هر کیلو برای نر 41 هزار تومان و نوع ماده 40 هزار تومان در این مجموعه به فروش می‌رسد اما از آنجایی که هر روزه با نوسانات قیمت روبرو هستیم و در این بخش قیمت ها را به صورت ماهانه ارشیو می کنیم بنابر این می توانید با یکی از شماره تماس های ما در ارتباط باشید و قیمت دقیق و روز را دریافت کنید.

شماره تماس همراه: 09190341746

آدرس ما: تهــــــران – میرداماد – خ 20 شرقی – پلاک 13 

توجه: این مجموعه در زمینه فروش دام زنده جهت ذبح فعالیت می کند از تماس جهت پروار بندی خوداری کنید. تماس فقط جهت تهیه دام زنده برای ذبح و قربانی

 

میانگین قیمت به صورت نموداری

 

قیمت گوساله زنده در استانها

از آنجایی که وان شبپ دارای چندین شعبه در سطح تهران و حومه می باشد  آماده دریافت هرگونه سفارش از تمام نقاط این استان است و همچنین در برخی از استان ها و شهرستان ها نیز دارای شعبه می باشد و شما می توانید با یک تماس راهنمایی و پشتیبانی لازم را از مدیران و کارمندان مجرب بخش پشتیبانی و فروش وان شیپ داشته باشید و در نهایت اقدام به خرید گوساله زنده در تهران و برخی از استانها بکنید. قیمت گوساله زنده در استان ها با توجه به اتحادیه های استان متفاوت است و شما باید در هر جای کشور عزیزمان ایران هستید قیمت دقیق را استان خود از طریق دامداری ها و میادین شهرداری جویا شوید. قیمت گوساله زنده در تهران ، شیراز ، کرج ، اردبیل ، زنجان ، مشهد ، قزوین ، ارومیه ، تبریز ، اهواز ، کردستان ، کرمانشاه ، مازندران ، قم ، اراک و … را به صورت متوسط و میانگین در ادامه اعلام خواهیم کرد تا ما هم سهمی از اعلام نرخ ها داشته باشیم.

قیمت گوساله کردی

همانطور که میدانید گوساله ها همانند گوسفند زنده و بره زنده دارای انواع نژاد مختلف هستند که در مناطق مختلف در حال پرورش و نگهداری هستند. یکی از این گوساله ها نژاد کردی است که در مناطق شمال غرب کشور ایران می توان این نژاد را دید این نوع نژاد دارای گوشت مرغوب وهمچنین شیر بیشتر نیز هستند. ما متاسفانه با توجه به اینکه برخی از مشتریان اطلاعات لازم با این نژاد را ندارند در تور افراد سودجو و دلالان می افتند که در نهایت به صورت سودجویانه نژاد دیگر را در قالب کردی به آنها می فروشند، ما پیشنهاد می کنیم حتما از مراجع و مجموعه های بهداشتی و زیر نظر اتحادیه اقدام به خرید گوساله و گاو زنده بکنید، در این راستا مجموعه وان شیپ یکی از معتبرترین مراکز عرضه انواع گوساله و گاو زنده در تهران به شمار می رود که می توانید سفارشات خود را از این مجموعه بخواهید.

قیمت گوساله بر اساس نژاد آنها

همان طور که در بالا اشاره کردیم این نوع پستانداران دارای انواع نژاد مختلف هستند و بر اساس نژاد آنها قیمت‌های متفاوتی را دارند که برخی از آنها در دسته گوشتی و برخی در دسته شیری قرار می گیرد که توسط دامداران در مناطق مختلف دنیا و ایران از آنها نگهداری و پرورش داده می شود. یکی از این نژادها گوساله سیمینتال است که دارای قیمت بسیار زیاد نسبت به دیگر نژادها می باشد.

قیمت گوساله زنده در میادین شهرداری تهران و دیگر استانها

مجموعه های خرید و فروش گوساله زنده در میادین شهرداری تهران و همچنین سایر استان ها یکی از رایج ترین راه ها جهت خرید برای مشتریان می باشد که قیمت گوساله در میادین شهرداری تهران و استان ها بستگی به زمان تهیه شما دارد و معمولاً در ساعت اولیه روز قیمت بالاتر و در ساعات پایانی قیمت کمتری را به خود اختصاص می دهند. اگر شما هم قصد خرید گوساله زنده در تهران ، اصفهان ، شیراز ، قم ، تبریز و سایر استان ها را دارید سعی کنید از چندین مرکز قیمت را دریافت و در نهایت اقدام به تهیه کنید.

میانگین قیمت گوساله زنده

در ادامه و در این بخش به میانگین قیمت گوساله زنده در تهران و همچنین مشهد ،اصفهان ، قم ، یزد ، اردبیل ، فارس ، قم ، تبریز ، ارومیه  و … خواهیم پرداخت.البته قیمت هایی که در این بخش اعلام می‌شود به صورت متوسط و میانگین می باشد و میبایست جهت دریافت قیمت روز گوساله زنده با بخش فروش ما در ارتباط باشید و نرخ را دریافت کنید.

استانقیمتمیانگین قیمتساعت
حداقلحداکثر
تهران39,۰۰۰40,۰۰۰39,۵۰۰۱۵:۳۰
اصفهان35,0۰۰36,5۰۰35,75۰۱۵:۳۰
یزد30,۰۰۰32,۰۰۰31,0۰۰۱۵:۳۰
اردبیل40,0۰۰40,5۰۰40,25۰۱۵:۳۰
خراسان رضوی31,۰۰۰32,۰۰۰31,5۰۰۱۵:۳۰
فارس35,۰۰۰36,۰۰۰35,۵۰۰۱۵:۳۰
کردستان39,۰۰۰40,۰۰۰39,۵۰۰۱۵:۳۰
همدان39,۰۰۰40,۰۰۰39,۵۰۰۱۵:۳۰
قم35,۰۰۰36,۰۰۰35,۵۰۰۱۵:۳۰
سیستان و بلوچستان32,۰۰۰33,۰۰۰32,۵۰۰۱۵:۳۰
آذربایجان شرقی34,۰۰۰35,۰۰۰34,5۰۰۱۵:۳۰
میانگین35,909۴۱,۸۱۸

 

خرید گوساله زنده شیری و پرواری

اگر چنانچه شما هم نیاز به خرید گوساله زنده شیری و پرواری دارید می توانید از مجموعه بزرگ وان شیپ بخواهید. ما همواره در خدمت شما هستم.

  • نرخ گوساله شیرخواره
  • پرواری
  • نژاد کردی
  • سمینال
  • و …

خرید گوساله زنده برای پروار و نگهداری

اگر شما قصد خرید گوساله برای پرورش و پرواربندی دارید. حتماً دنبال قیمت موارد زیر هستید:

  • قیمت گاومیش
  • تازه از شیر گرفته شده
  • پرواری

وزن گوساله زنده

این نوع دام نیز همانند دیگر دام ها مانند گوسفند زنده جزو گروه نوشخوار کنندگان و سم سانان می باشند که به آنها پستاندار می گویند و به صورت گله ای در مناطق مختلف کشور و دنیا از آنها جهت مصارف گوشتی ،  پوست ، و همچنین شیری نگهداری و پرورش داده می شوند.

شیرخواره به گوساله های جوان گفته می شود که در سنین سه الی پنج ماه به وزن حدود ۲۴۰ الی ۲ ۲۰ کیلوگرم می رسند و در کنار این وزن گوساله ها در این سنین لاشه یا همان گوشت به وزن ۷۰  اعلا صدف 150 کیلوگرم تولید می کنند.لازم به ذکر است که گوساله شیرخوار فقط با استفاده از شیر طبیعی یا با استفاده از شیرهای جانشین تغذیه برای چند هدف نگهداری می شود که در ادامه به آنها اشاره خواهیم گرد:

  • یکی از این هدف ها جلوگیری از افزایش وزن دستگاه گوارش و در نتیجه راندمان تولید گوشت و لاشه با وزن بیشتر که تقریباً 60 تا ۷۰ درصد بازدهی می باشد.
  • یکی دیگر از دلایل کم بودن آهن شیر می باشد که در نتیجه منجر به تولید گوشت سفید و همچنین دارای چربی بیشتر بین عضلات شده و منجرب تولید گوشت لذیذ  و مرغوب می شود.

پروار بندی گوساله شیری

پرواربندی گوساله شیری به دو روش انجام می شود اول این که نوزاد که از مادر متولد می شوند تا مدتی با شیر طبیعی مادر تغذیه و در نهایت پس از گذشت مدت کم شیر جانشین شونده جهت تغذیه به آنها می دهند و روش دوم تغذیه گوساله ها از زمان تولد با شیر جانشین شونده می باشد. ما در راستای سهولت کار بهترین است که گوساله های هم سن و سال در یک مکان یا یک سالن مخصوص نگهداری و پرورش داده شوند که متاسفانه بعضی از دامداران با نداشتن اطلاعات لازم در این موارد روش ها را رعایت نمی کنند و همچنین شرایط بهداشتی خوبی برای آنها فراهم نمی سازند که در نهایت منجر به بازدهی کمتر نگهداری و دامپروری توسط دامداران می انجامد.

خب تا به اینجا با این نوع پستانداران یا همان نوشخواران و همچنین توضیحات مختصر پرواربندی گوساله شیری آشنایی لازم را به دست آوردید و در ادامه به نرخ آن خواهیم پرداخت.

گاو زنده

قیمت گاو زنده

این نوع دام زنده نیز همانند دیگر دامها در حال حاظر از نوسانات روازانه قیمتی برخوردار است چنانچه قصد خرید گاو زنده شیری و پرواری و یا برای قربانی در مراسماتی چون عروسی ، عقد ، کربلایی و حاجی ، مراسمات دینی ، عید قربان و … را دارید می توانید با بخش فروش ما در تماس باشید و قیمت گاو زنده 98 را دریافت کنید و در نهایت می توانید به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید ما در زمان و محل مورد نظر شما دام را تحویل خواهیم داد.

خرید گوساله و گاو 

اگر شما هم قصد خرید گوساله زنده و گاو در تهران  را دارید و دنبال یک مرکز معتبر و مطمئن جهت خرید هستید وان شیپ با خدماتی چون پشتیبانی و راهنمایی قبل از ، ارسال رایگان ، ارسال قصاب مجرب جهت ذبح و خرد کردن در صورت مشتری ،  ارسال باسکول جهت وزن در حضور مشتری ، فروش با قیمت روز ، ارسال کارت خوان سیار جهت پرداخت هزینه پس از دریافت اقدام در محل ،  دارای مجوز از اتحادیه گوشت گوسفندی ، یک نظر دامپزشکی و بسیاری دریگر … در خدمت شما همشهریان عزیز تهرانی و سایر استانها می باشد.برای دریافت قیمت روز گوساله زنده و گاو زنده می توانید با بخش فروش ما در ارتباط باشید و در صورت نیاز اقدام به ثبت سفارش کنید.

 

منبع: وان شیپ | بازار گوسفند تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *