09190341746                09190341746
          09190341746           09190341746
آدرس : شعبه مرکزی - تهران - میرداماد - خ 20 شرقی
توجه: این مجموعه در زمینه فروش دام زنده جهت ذبح فعالیت می کند از تماس جهت پروار بندی خوداری کنید. تماس فقط جهت تهیه دام زنده برای ذبح و قربانی
خانه » بازار گوسفند تهران » معرفی کامل گوسفند نژاد مهربان
معرفی گوسفند نژاد مهربان

معرفی کامل گوسفند نژاد مهربان

این گوسفند نژاد مهربان را می توان به عنوان یکی از بهترین گوسفندانی دانست که نژادی ایرانی دارند. این گوسفندها به این دلیل نژادی خوبی معرفی می شوند که ویژگی ها و خصوصیت های منحصر به فردی دارند و برای پرورش به عنوان گوسفند گوشتی می تواند بهترین انتخاب باشد. این نژاد از گوسفند را می توان پرجمعیت ترین نژاد گوسفند ایرانی دانست.

گوسفند مهربان

گوسفند نژاد مهربان به دلیل آن که ویژگی های خاصی دارد می تواند برای پرورش و همین طور برای فروش گوشت یکی از بهترین نژاد های ایرانی باشد. لازم به ذکر است کسی که می خواهد به شغل دامداری بپردازد باید این علم را داشته باشد که درباره نژاد های مختلفی گوسفند اطلاعات لازم را داشته باشد زیرا در غیر این صورت با انتخاب های نادرست و با به جا متحمل ضررهای زیادی می شود. از جمله اطلاعاتی که دامدار باید در اختیار داشته باشد این است که هر نژادی از گوسفندها در چه آب و هوایی می تواند بهتر پرورش یابد.

خرید گوسفند نژاد مهربان

این نوع از گوسفندان به دلیل آن که گوشت با کیفیتی دارند می توانند بهترین انتخاب برای پرورش باشند. دامدار می تواند آن ها را پروا کند و برای ذبح به فروش برساند یا آنکه آن ها را به صورت زنده بخواهد بفروشد در هر دو صورت می تواند سود بالایی از پرورش گوسفند به دست آورد. همان طور که در بالا به آن اشاره کرده ایم نژاد مهربان پرجمعیت ترین نژاد گوسفند در ایران است.

گوسفند نژاد مهربان

زیست بوم مناسب گوسفندان مهربان

گوسفند مهربان از آن دسته از گوسفندانی است که اگر در محیط زیست خاص خود پرورش داده شود می تواند به بهترین شکل ممکن رشد کند زیرا آب و هوا در رشد ان تاثیر فراوانی دارد. زیستگاه اصلی این نژاد روستایی هم نام خودش در همدان است که اسم این نژاد هم از آن برداشت شده است.

علاوه بر این گوسفندهای مهربان در اطراف زنجان هم می توانند به خوبی پرورش یابند.

این گوسفندان را می توان در حالت کلی به دو گروه تقسیم کرد. گوسفندانی که گوشتی هستند و برای گوشت آن ها را پرورش می دهند و گروه دیگر گوسفندانی هستند که برای گرفتن شیر و تهیه محصولات لبنی از ان استفاده می شود. گروه اول به طور عمده گوسفندان نر هستند و گروه دوم هم که مشخص است گوسفندان ماده می باشند.

در این باره باید بگوئیم که شیر و گوشت تولید شده توسط این گوسفندان از کیفیت بالایی برخوردارند.

خصوصیات ظاهری گوسفند نژاد مهربان

این گوسفندان بدن دراز و کشیده ای دارند که از ویژگی های اصلی برای شناختن این نژاد به حساب می آیند. گوسفندان نژاد مهربان جثه ای بزرگ دارند که همین باعث می شود وزن آن ها هم بالا باشد. درباره وجود شاخ در این نژاد می توانیم این گونه بیان کنیم که قوچ ها با شاخ هستند و میش ها بدون شاخ می باشند. این گوسفندها به طور معمول سر و گردن بدون پشمی دارند. گوسفندهای نژاد مهربان معمولا دنبه ای بزرگ دارند که قسمت زیری آن پشمی ندارد.

خرید گوسفند

چنانچه قصد خرید گوسفند زنده در تهران و کردج را دارید ی توانید از طریق شماره تماس های اعلامی در سایت با بخش فروش مجموعه وان شیپ در ارتباط باشید و سفارشات خود را ثبت کنید.

 

منبع: وان شیپ | بازار گوسفند تهران

شماره موبایل: 09190341746 ( دریافت قیمت ، ثبت سفارش ، خرید دام )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *